Piegādes ķēdes vadība

Piegādes ķēdes vadība, ko piedāvā Pentair Thermal Management, iekļauj visu aktivitāšu plānošanu un vadību, kas ir saistītas ar saņemšanu, sagādi, pārstrādi un loģistikas vadību. Visas šīs aktivitātes tiek veiktas "Operatīvās izcilības" ietvaros.

Izmantojot vadošā pircēja koncepciju, kompānijas Pentair Thermal Management sagādes profesionāļi ir atbildīgi par klienta un/vai ar projektu saistītiem pirkumiem. Loģistikas vadību projektos koordinē ar kopējo projekta vadību, lai nodrošinātu, ka tā ir sinhronizēta ar projekta vajadzībām un projekta grafiku.

Rezultātā visa nepieciešamo produktu kustība un uzglabāšana, nepabeigtā ražošana, inventārs un piegādājamā produkcija no nosūtīšanas vietas līdz piegādes vietai tiek kontrolēta un arhivēta ar maksimālo pievienoto vērtību, izmantojot stratēģiskos piegādātājus, atceroties par klienta ‘īpašuma kopējo izmaksu’ principu.

 

Izplatīšanas centri

Pentair Thermal Management standarta produkti tiek piegādāti no diviem galvenajiem izplatīšanas centriem, kas atrodas Kalifornijā, ASV un Lēvenā, Beļģijā. Visas loģistikas operācijas tiek veiktas, izmantojot modernās plānošanas metodes "Operatīvās izcilības" ietvaros.

Inspired Solutions for a Changing World